Henryk Kołtunowicz – Agencja Ubezpieczeń Sanniki


 

 

henryk-koltunowicz-ubezpieczenia
“Państwa bezpieczeństwo jest moim priorytetem”

Parę słów o agencie

 

Pracę w PZU zacząlem w 1990 roku i od tego czasu nieprzerwanie jestem agentem ubezpieczeniowym tejże firmy. Dzięki zaangażowaniu oraz rzetelnemu pozyskiwaniu wiedzy z zakresu ubezpieczeń mogę moim klientom zagwarantować rzeczową i profesjonalną obsługę.

 

klienci, którzy mi zaufają, mogą liczyć na pomoc w trudnych sytuacjach,a także na dobranie zakresu oraz wariantu ubezpieczenia zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami. Śmiem twierdzić, że jestem mile widzianym gościem w domach i firmach moich klientów. Świadczy o tym fakt, że jestem polecany rodzinie i znajomym. Nie tworzę problemów tam gdzie ich być nie musi, a zarazem jestem lojalny w stosunku do moich klientów i firmy, w której pracuję.

Doświadczenie

 

Przez ponad 25 lat pracy w PZU miałem przyjemność współpracować z szeroką gamą klientów. Dzięki mojej postawie i otwartośći pozyskalem zaufanie wielu ludzi.

Profesjonalizm

 

Poprzez systematyczny udział w szkoleniach oraz dzięki długoletniej praktyce, jestem w dobrać odpowiednią ofertę dla każdego z klientów.

Pewność

 

Szeroka gama ubezpieczeń oferowanych przez PZU połączona z moją wiedzą z zakresu ubezpieczeń pozwalają sprostać oczekiwaniom moich klientów. W razie potrzeby zawsze służę pomocną radą, dzięki czemu ludzie wiedzą, że mogą na mnie liczyć w trudnych chwilach.